Przerwa od smartfona

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim projekcie i konkursie fotograficznym #JaTyOnOff, poświęconym smartfonom i cyfrowej równowadze.

KONKURS FOTOGRAFII MOBILNEJ

Zadaniem uczniów będzie wykonanie zdjęcia smartfonem. Fotografia powinna odpowiadać na pytanie: Co dobrego może się zdarzyć, gdy odłożysz telefon?

Prace uczniów ocenią uznani fotografowie, w tym m.in. Eric Pickersgill, autor Removedgłośnego projektu fotograficznego, poświęconego zjawisku nadużywania nowych technologii.

NAGRODY I CERTYFIKATY

Autorzy najlepszych zdjęć oraz ich wychowawcy zostaną nagrodzeni, a wyróżnione fotografie zostaną zaprezentowane w publikacji pokonkursowej.

Wszyscy uczestnicy konkursu, ich wychowawcy oraz reprezentowane szkoły otrzymają certyfikaty.

HARMONOGRAM PROJEKTU

Przyjmowanie prac konkursowych: 30 kwietnia
Ogłoszenie wyników: do 20 maja
Publikacja pokonkursowa: sierpień br.

WIĘCEJ INFORMACJI O PROJEKCIE I KONKURSIE #JATYONOFF

Szczegółowe informacje o projekcie i konkursie znajdą Państwo na stronie www.jatyonoff.pl.