Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,
Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 – 1 września 2020r.

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,
Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 – 1 września 2020r.
Godz.8.00- Msza Św. w kościele w Cisku.
Godz.9.00- Klasy 1- rozpoczęcie roku szkolnego na hali sportowej – uroczyste powitanie Uczniów kl.1 przez wychowawców oraz dyrektora szkoły; wręczenie „rogów obfitości”. Rogi obfitości należy składać 1.09.2020r. w godzinach 7.30-8.30 w sekretariacie szkoły.
Uczniowie klas 1 wchodzą na halę sportową od strony domu nauczyciela; rodzice uczniów klas 1 wchodzą na widownię (wejście po schodach od strony domu nauczyciela).
Godz.9.00- spotkanie z wychowawcami - klasy 2-8;
Uczniowie klasy 2a i 2b wchodzą do szkoły starym wejściem- czarne drzwi (wejście pomiędzy halą a sekretariatem) i udają się do sal:
Klasa 2a- sala nr 14
Klasa 2b- sala nr 13
Uczniowie klasy 3 wchodzą do szkoły wejściem przy placu zabaw i udają się do sali nr 2.
Uczniowie klas 4-8 wchodzą do szkoły wejściem głównym i udają się do sal, zgodnie z harmonogramem:
Klasa 4a- sala nr 4
Klasa 4b- sala nr 7
Klasa 6- sala nr 8
Klasa 7- sala nr 6
Klasa 8- sala nr 12
Dowóz uczniów do szkoły autobusem szkolnym na godz.8.00
Odjazd autobusu ze szkoły ok. 10.30.
Szczegółowy rozkład jazdy autobusów zostanie umieszczony na Facebooku i szkolnej stronie 31.08.2020r.
W drodze do i ze szkoły opiekunowie z dziećmi oraz uczniowie przestrzegają aktualnych przepisów prawa dotyczących zachowania w przestrzeni publicznej.
W trakcie dojazdu do szkoły/ ze szkoły autobusem szkolnym uczniowie przestrzegają zasadach obowiązujących w transporcie publicznym.
W szkole (w częściach wspólnych) obowiązuje zasada: utrzymywanie dystansu społecznego lub osłona ust i nosa.
Opiekunowie przyprowadzający / odbierający dzieci ze szkoły mogą wchodzić jedynie do przestrzeni wspólnej szkoły („strefy rodzica” ), wyznaczonej w części korytarza przy świetlicy szkolnej (stare wejście do szkoły – czarne drzwi).

Serdecznie zapraszam,
Małgorzata Szczygieł-Pander- dyrektor szkoły