Rok szkolny 2014/2015

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW

Poniżej podany jest dokładny wykaz na nowy rok szkolny:

"WYKAZ  PODRĘCZNIKÓW".

AKCJA

W dniach 20-21.09.2014r. odbył się wielki finał tegorocznej kampanii Sprzątanie świata - Polska.
Wiele się działo - w całej Polsce, pod okiem lokalnych koordynatorów tysiące wolontariuszy wyruszyło w Świat, aby edukować i informować, ale też uprzątać dzikie wysypiska.Nasza szkoła również dołączyła do działań.

WIZYTA W HAMM 15-23.09.2014

Grupa 15 uczniów oraz 2 opiekunów spędziła tydzień w Północnej Nadrenii - Westfalii, kontynuując długoletnią współpracę polsko - niemiecką.

Projekt dofinansowała Polsko - Niemiecka Współpraca Młodzieży.

75 rocznica utworzenia struktur Polskiego Państwa Podziemnego

26 września 2014r. odbył się apel z okazji 75 rocznicy utworzenia struktur Polskiego Państwa Podziemnego. Było ono fenomenem na skalę światową. Tajne struktury państwa polskiego, podległe Rządowi RP na uchodźstwie nie miały swojego odpowiednika w żadnym innym kraju. Dziełem Polskiego Państwa podziemnego było nie tylko podjęcie otwartej walki z okupantem w ramach akcji  ,,Burza’’, której 70. rocznicę również w tym roku obchodzimy, ale stworzenie siły moralnej, niepodległościowej tradycji, która pozwoliła przetrwać także czas komunistycznej dyktatury.

Dzień Edukacji Narodowej 14-10-2014

W poniedziałek 13 października  wzięlismy udział w apelu z okazji Dnia Edukacji Narodowej.Uroczystość rozpoczęła się od życzenń dla wszystkich nauczycieli oraz obsługi szkoły.
Po tych chwilach, pełnych uznania wobec trudu nauczycieli, przyszedł czas na część artystyczną. Uczniowie klas III przedstawili najnowsze wynalazki techniki potrzebne w pracy nauczyciela i ucznia.

Szczególne podziękowania należą się tym wszystkim uczennicom i uczniom, którzy w tak wspaniały sposób uświetnili Dzień Nauczyciela, dając popis swoim talentom aktorskimi inwencji twórczej.

ZABAWA ANDRZEJKOWA

Rada Rodziców przy Publicznym Gimnazjum w Cisku zaprasza na zabawę andrzejkową.

Więcej szczegółów ZAPROSZENIE.

Piłka nożna

GRATULACJE!!!!

Nasza drużyna zajęła  I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Chłopców. Chłopaki: Adam Łukowski, Mateusz Pogodala, Thomas Gwóźdż, Andrzej Szafarczyk, Martin Szafarczyk, Tomasz Joszko, Bartek Kosiba, Dawid Rusz, Mateusz Plucik dali z siebie wszystko.

Spot wyborczy - MRG

OTO  SPOTY  WYBORCZE  MŁODZIEŻOWEJ RADY GMINY CISEK

spot 1

spot 2