Jesteś tutaj:Start / Projekty i akcje

Projekty i akcje

Przerwa od smartfona

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim projekcie i konkursie fotograficznym #JaTyOnOff, poświęconym smartfonom i cyfrowej równowadze.

Program SKS

Program Szkolny Klub Sportowy to działanie systemowe skierowane do uczniów szkół podstawowych

Umiem pływać

Program powszechnej nauki pływania „Umiem pływać” jest adresowany do uczniów szkół podstawowych z klas I – III w całej Polsce. Zakłada systematyczny i powszechny udział dzieci w pozalekcyjnych i pozaszkolnych zajęciach sportowych z zakresu nauki pływania.

Owoce w szkole i mleko w szkole

„Program dla szkół” to unijny program polegający na dostarczaniu dzieciom owoców i warzyw oraz mleka i produktów mlecznych. To kontynuacja dotychczasowych programów „Owoce i warzywa w szkole” i „Mleko w szkole”, które od roku szkolnego 2017/2018 stanowią jedno działanie.

Pokoloruj mój świat

Przyłączyliśmy się do akcji zbierania artykułów szkolnych dla przedszkolaków z Afryki.

Prosimy o wsparcie - artykuły można przynosić jeszcze do końca miesiąca.

Cała Polska listy pisze

Nasza szkoła bierze udział w największej akcji edukacji ekologicznej w Polsce "Cała Polska listy pisze. Razem dbamy o Ziemię".

Bezpieczna szkoła

Przystąpiliśmy  do ogólnopolskiego konkursu

Bezpieczna Szkoła – Bezpieczny Uczeń pod hasłem : Prawo, Przyjaźń Tolerancja.

Rok szkoły w ruchu

Nasze gimnazjum przystapilo do akcji "Ćwiczyc każdy może".

Najwazniejsze nasze działania:

1. Gimnazjada - w taki sposób obchodziliśmy ŚWIĘTO   NIEPODLEGŁOŚCI. Cała szkoła zebrała się na hali sportowej, gdzie odbyły się trzy konkurencje:

plastyczna,

historyczna,

sportowa.

2. Zajęcia fakultatywne na wychowaniu fizycznym procentują kolejny, sukces naszych reprezentantów i wicemistrzostwo Powiatu.

3.Turniej tenisa stołowego dziewcząt i chłopców podczas ferii zimowych.

4. Sekcja podnoszenia ciężarów. Odkrywamy pasje, zainteresowania ,talenty . Sukcesy to kwestia czasu.

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

W niedzielę 12 stycznia, po raz kolejny grupa wolontariuszy z gimnazjum w Cisku wsparła WOŚP.

Imię i nazwisko wolontariusza:

Miejsce zbiórki:

--||--  Nieznaszynie

...

UNICEF – GWIAZDKA DLA AFRYKI

Podczas  spotkania z rodzicami gimnazjaliści rzyłączyli się  do akcji UNICEF Gwiazdka dla Afryki, sprzedając ozdobne pudełeczka wypełnione symbolicznymi szczepionkami dla dzieci w Sierra Leone.