ROK SZKOLNY 2012/2013

"Romeo i Julia" - przedstawienie teatralne w kinie Chemik w Kędzierzynie - Koźlu zobaczyli nasi uczniowie 04 marca 2013r.. Spotkanie z aktorem na scenie zorganizowały Panie D. Kania i S. Stania.

Koncert zespołu FULL POWER  SPIRIT - dnia 28 lutego 2013r. klasy III uczestniczyły w świetnym koncercie zorganizowany przez Zespół Szkół nr 3 w Kędzierzynie - Koźlu. Celem imprezy było budzenie szacunku do samego siebie i drugiego człowieka. Opiekunami wyjazdu byli L. Mikulski oraz D. Kania.

"Na własne konto" - 25 uczniów naszej szkoły 30 stycznia 2013r.  odwiedziło pod okiem Pana L. Mikulskiego i Pani L. Głogiewicz bank BZWBK w Kędzierzynie - Kożlu. Przyjrzeli się z bliska pracy banku oraz poznali kilka podstawowych zagadnień z ekonomii. Natomiast 28 stycznia odwiedzili firmę SPOT LIGHT, gdzie poznali funkcjonowanie takiej firmy.

Pszów - lodowisko. 06 lutego 52 osoby z naszzego gimnazjum wybrało się na lodowe szaleństwo do Pszowa (jak co roku zresztą) na lodowisko.

"Balladyna" - przedstawienie teatralne 16 października w Domu Kultury Chemik zobaczyło 50 naszych uczniów. Przybliżone zostały im różnorodne teksty kultury.

"Planetarium" w Chorzowie w tym roku zwiedzili uczniowie klas pierwszych. Mieli oni okazję integracji oraz poznania geografii.

"Szalone nożyczki" - spektakl pod takim tytułem mieli okazję oglądnąć 74 uczniów naszego gimnazjum. Wycieczka do Wrocławia odbyła się 10 listopada 2012r.. Po przyjezdzie na miejsce uczniiowie mieli czas by  pospacerować po rynku we Wrocławiu.

ZŁOTY STOK

"ZŁOTY STOK" - 16-17 października klasa IIa spędziły 2 dni w tym uroczym miejscu Kotliny Kłodzkiej.

Planetarium Śląskie

W Chorzowie w tym roku 1 października zwiedzili uczniowie klas pierwszych.