DZIEŃ DZIECKA

Tegoroczny Dzień Dziecka był bardzo bogaty w wiele atrakcji. Nikt się nie nudził.

• pierwszym punktem programu był Festiwal Projektów Edukacyjnych klas II.
  •  braliśmy udział w akcji bicia rekordu w czytaniu "Jak nie czytam, jak czytam". Książki wykorzystaliśmy również do innych rozgrywek międzyklasowych. Zwycięską klasą okazała się IIb, drugie miejsce zajęła Ia, a trzecie miejsce klasy Ib i IIa.
  • Dzień Dziecka z ZAKSĄ (spotkanie z przedstawicielami Klubu ZAKSA,  wręczenie Pucharu Dyrektora Szkołydla IIa za zwycięstwo w międzyklasowych rozgrywkach sportowych, wspólna gra w siatkówkę)
  • Kolejnymi atrakcjami Dnia Dziecka był obfity poczęstunek  przygotowany przez Radę Rodziców oraz Kąciki zaintetesowań przygotowane przez uczniów

3 maj

Nasze obchody 3 maja, czyli UCHWALENIE KONSTYTUCJI 3 MAJA odbyły się już w piątek 28 kwietnia.

SPOTKANIE POKOLEŃ

Od roku 2004 w naszej szkole odbywa się "Dzień Seniora". Impreza skierowana w szczególności  do babć i dziadków gimnazjalistów. W tym roku zmienilismy jego nazwę na "Spotkanie Pokoleń". Zachowano dawnego ducha corocznej imprezy. To wciąż sposób na integrację lokalnego środowiska.

100 lekcja

13 marca klasa Ia świętowała 100 lekcję języka mniejszości narodowej - niemieckiego w tym roku szkolnym

Kiermasz książek

Od 10 marca w naszej bibliotece szkolnej Kiermasz książki

Konkurs Wiedzy o Mniejszości Niemieckiej

6 marca odbył się VII Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Mniejszości Niemieckiej, w którym wzięło udział 12 uczestników. Największą ilość punktów ex aequo otrzymali Florian Kostka i Karol Wilk - chłopcy wezmą udział w kolejnym etapie konkursu. Gratulujemy

Egzamin!

Kochani trzecioklasiści, za Wami już pierwszy życiowy egzamin!

Za Wami 3 dni zmagań. Teraz już tylko pozostało czekać na wyniki.

Godzina Kodowania

W dniach 5-11.12.2016r. uczestniczymy w akcji "GODZINA KODOWANIA". Zdobywany certyfikaty  itp..

MIKOŁAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

5 grudnia odwiedził nas Mikołaj i pozostawił nam wiele słodkich upominków. Niestety nie było tak prosto, trzeba było poskakać, kilka pompek zrobić lub zaśpiewać. Daliśmy radę! Mikołaj był pod wielkim wrażeniem naszych talentów.

Zabawa andrzejkowa

Zapraszamy wszystkich uczniów 23 listopada na ZABAWĘ  ANDRZEJKOWĄ w godzinach 17:00-20:00.