Spotkanie POkoleń

Spotkanie Pokoleń

Wizyta w bibliotece

Dziewczyny ze szkolnego koła artystycznego odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną w Koźlu.

Wizyta w RADIO OPOLE

Szkolny Klub Odkrywców Historii Lokalnej z wizytą w Opolu - Radio Opole, Nowa Trybuna Opolska i Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej.

Egzamin

Kochani trzecioklasiści, za Wami już  pierwszy życiowy egzamin!

Nagroda Grand Prix dla Julii Hrabka!

Julia Hrabka wzięła  udzial w Powiatowym Konkursie Piosenki Aktorskiej "Klodnickie Mikrofony".Jury bylo zachwycone jej wystepem i przyznalo najwyzsza nagrode-Grand Prix.

Warsztaty genealogiczne

10 kwietnia 2018r. P. Agnieszka Misiurska ze Stowarzyszenia Opolscy Genealodzy przeprowadziła warsztaty z grupą uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej im. Władysława Planetorza w Cisku.

Trzymaj formę

21 marca powitaliśmy wiosnę wesoło, zdrowo i sportowo!

Pomyśl zanim spróbujesz

Pomyśl zanim spróbujesz ! Pod takim hasłem realizowaliśmy w roku szkolnym 2016/2017 działania z zakresu profilaktyki uzależnień dzieci i młodzieży do lat 18.

Niemiecki od kuchni.

16 marca klasa 7a miała wesołą i pyszną lekcję języka mniejszości narodowej - niemieckiego w kuchni

Dzień KOBIET

Dzień kobiet w klasach pierwszych. Był to bardzo miły dzień, chłopcy wręczyli dziewczynkom upominki i kwiaty, złożyli życzenia i odśpiewali głośne STO LAT!