Rok szkolny 2020/2021

Wewnątrzszkolny konkurs plastyczny

Zachęcamy do udziału w wewnątrzszolnym konkursie plastycznym na kartkę świąteczną. Szczegóły na plakacie.

Idą święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj!

Wysyłanie kartek świątecznych to piękna tradycja. Niech sprawi radość naszym bliskim i  podtrzebującym.

Bezpieczni w sieci z OSE – zapraszamy na webinar!

Drodzy Państwo- Nauczyciele, Rodzice,
obecnie dzieci spędzają w Internecie więcej czasu niż w dobie nauki stacjonarnej. Porozmawiamy więc o ich bezpieczeństwie oraz dobrych – szkolnych i domowych – praktykach online.

Akcja Szlachetna Paczka

Czas śwąteczny zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim nadeszła akcja "Szlachetna Paczka", w której od lat bierzemy udział. Potrzebująca rodzina została już wybrana, od nas - społeczności szkolnej - zależy jakie będą dla Niej tegoroczne Święta Bożego Narodzenia. Wszystko o Rodzinie znajduje się na plakacie.

Zachęcamy do udziału w akcji.

Uczniowski Klub Sportowy Cisek

Uczniowie naszej szkoły brali udział w zajęciach sportowych organizowanych przez Uczniowski Klub Sportowy "UKS Cisek" w ramach programu "Klub"2020.

Środki na realizację zadań zostały pozyskane z Ministerstwa Sportu.

Szkoła do hymnu!

Bierzemy udział w kolejnej edycji  akcji MEN „Szkoła do hymnu” i odśpiewania „Mazurka Dąbrowskiego” we wtorek, 10 listopada o godz. 11:11.

Nauka zdalna klas IV-VIII

Szanowni Rodzice, zgodnie z podaną dzisiaj informacją MEN, uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych przechodzą na naukę zdalną – od 26 października do 8 listopada 2020r. Klasy I-III szkół podstawowych będą funkcjonowały bez zmian.
Szczegóły i zasady pracy zdalnej zostaną przekazane poprzez e-dziennik oraz wychowawcę w najbliższym czasie.

Wyniki wyborów! Gratulujemy!

Ogłaszamy wyniki wyborów do Małego Samorządu Uczniowskiego oraz Samorządu Uczniowskiego. Dziękujemy wszystkim, którzy brali udział i kandydowali oraz gratulujemy Przewodniczącym!

Dzień Kropki

To od niej wszystko się zaczęło... jedna mała kropka może zostać początkiem. 15 września obchodzimy Dzień Kropki - dzień kreatywności, twórczości, wiary w swoje możliwości i odkrywania talentów.

Wybory do Małego SU i SU

Drodzy Uczniowie i Rodzice!

Zapraszamy naszych uczniów do kandydwania na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego oraz  powołanego od tego roku szkolnego Małego Samorządu Uczniowskiego.